Tarih Dersi Performans ve Proje Ödevi Kapakları

2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılına biliyorsunuz bir çok süprizle girdik. Bunlardan biride hiç şüphesiz ki Derslerde verilen Sözlü notlarının yerine Performans görevlerinin ve Proje ödevlerinin getirilmiş olmasıdır. Bu sebeple Önceki yıllarda yaptığımız gibi Bu yılda Öğrenci ve Öğretmen arkadaşlarımıza Tarih dersi ile alakalı yıllık ödev kapakları ve Proje ve Performans ödev kapakları sunacağız. Bu Ödev kapkalrı tamamen özgün ve Tarih dersi ile alakalı olacaktır. 

tarih dersi ödev kapakları

Performans ve Proje ödev kapakları ile ilgili görüşlerimi daha önce bir yazıda belirtmiş ve Ödev kapaklarının alakasızlığından bahsetmiştim. Bu sebeple Tarih derslerinden, İnkılap tarihi dersinden ya da Çağdaş Türk ve Dünya tarihi dersinde Performans ödevi alan öğrencilerimizin bu konuyu takip etmelerini ve Özel istekleri olursa buradan belirtmelerini rica ediyorum. Eğer Ödev kapaklarınızı kendiniz hazırlamak isterseniz Bununla ilgili bir video hazırlamıştım. Bu içeriğin devamında bunu izleyerek kendi özgün eserinizi oluşturabilirsniz. 

Bu yıl Sözlü notu olmaması sebebi ile Performans ödevleri daha dikkatli ve özenli hazırlanmak zorunda. Sizler bu Dosyaları incelerken bizler iki tane daha makale yazmanın hazırlıklarına girişelim. bunlarda birisi Performans ve Proje Ödevlerinden yüksek puan almanın püf noktaları ve bir diğer ise Tarih dersinden alınabilecek Performasn ve Proje konularını kapsayacaktır.

 

3 tane Çok Güzel Ödev Kapaklarını İndirmek için tıklayınız Mimar sinan, Orhun Abideleri ve Osmanlı tuğrası Ödev Kapaklarıdır.

Yahya GÜNGÖR - Yahya GÜNGÖR Çatalpınar Çok Programlı Lisesi Tarih Öğretmeni. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 2001 yılı Mezunu. 2005 yılından beri Tarih Öğretmenliği Yapmakta ve 2009 yılından bu yana Web Sitesi İle ilgilenmektedir. Joomla ve Wordpress Konusunda bilgi sahibidir.
Yahya has written 439 awesome articles.

Yorum:

2 yorumlar

Bir Yorum Yaz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


+ 1 = 2